UCTI SVÉ KOŘENY A NAJDI SVŮJ STŘED

Pánevní dno & Mula Bandha 

 Funkční střed těla & Diastáza 

 Své pánevní dno máme, stejně jako svůj dech, stále s sebou. Vychází z něj kořeny našeho bytí. Přesto na něj tak často zapomínáme, vzpomeneme si až když se připomene skrze zdravotní obtíže. Máme pro Vás dobrou zprávu. Těmto obtížím se dá předejít a nastalý nežádoucí stav se dá správnou prací do velké míry napravit. A tak než uvěříte, že se nedá nic dělat, přijďte. Naše tělo je mocné. Náš stoj na rukou, na hlavě, nebo Vnš bojovník či pozice stromu se skrze mula bandhu změní, staneme se zakotvenějšími, přesto lehčími. 

Představme si, že naše životní energie neodchází z těla ven, ale můžeme ji využít pro správně fungující metabolismus, správnou funkci našich žláz, pohlavních orgánů, odstranit apatii, letargii, depresi, odstranit inkontinenci, zahojit rozestup břišních svalů, ulevit přetíženým bedrům, posílit přes pánevní dno naše zuby a kosti, zlepšit sexuální prožitek, uzdravit rozbolavělé tělo po porodu a mnoho dalšího. Můžeme odemknout skryté zdroje energie a zcela tak proměnit náš život a taktéž jógovou praxi. Získat větší sebedůvěru, jistotu, důvěru v život, najít centrum své životní energie. Pro změnu pracovat se svou jinovou energií a objevit v sobě jemnost, laskavost a péči. Workshop bude kombinací teorie a praxe - citlivé práce s tělem. 

 Program: 

 - Jógová praxe. Mula Bandha. 

 - Pánevní dno a střed těla (teorie). Rovina fyzická, emocionální, energetická, mentální a spirituální. 

 - Pánevní dno a střed těla. Jak na diastázu břišního svalu a funkční střed těla (praxe). 

Vhodné jako prevence. 

Vhodné po porodu (po šestinedělí). 

Prosím vezměte si s sebou i teplejší oblečení (např. mikinu, dlouhé kalhoty na cvičení), případně ponožky. 

 Kontraindikace: pooperační stavy, nezhojené či bolavé rány a jizvy v břišní oblasti, akutní problémy v břišní oblasti, aktuální bakteriální či virová infekce, těhotenství, šestinedělí, panická ataka, schizofrenie, mentální poruchy, extrémní hypo/hypertenze, hraniční poruchy, epilepsie. 

Using Format