FIREMNÍ LEKCE

Lidé se zdravým tělem, klidnou a stálou myslí, osobnostní integritou, jasnou vizí, správnými komunikačními prostředky a zájmem o budování vztahů mohou uspět a dosahovat skvělých výsledků. Dokonce jít daleko za očekávání. Ti, kteří toto pochopí, budou o krok napřed a přidají ke svým službám tu žádanou přidanou hodnotu, o kterou jde dnes zájem stále více než o cokoli jiného.

Mohu Vám pomoci s:

- Klasickými lekcemi jógy ve Vaší firmě.

- Lekcemi jógy šitými na míru období/situaci, ve které se firma právě nachází (příprava na náročné období, motivace atd.).

- Kultivací vědomého přístupu k práci, vztahům i životu obecně: mindfulness. Podnikání vždy bylo, je a bude o vztazích. K druhému můžeme mít jen takový vztah, jaký máme k sobě. Kdo má v tomto jasno, dovede vytvářet vědomé a udržitelné prostředí a tvořit hodnoty jak pro své podřízené/kolegy/nadřízené, tak pro obchodní partnery. Dobrý leader nebo obchodní partner se především zajímá to, jak pomoci ostatním růst, chápe totiž, že jejich růst, je jeho růst.

- Zvládáním stresu, relaxací.

- Zlepšením koncentrace.

- Meditací - uvolněním a podporou kreativity, myšlením mimo běžné postupy.

- Vnitřní a vnější komunikací.

- Jasnou vizí pro zaměstnance a zaměstnavatele.

- Zlepšením spolupráce ve dvojicích, v týmu.

- Úlevou od bolestí zad, dopady sedavého zaměstnání.

- Prevencí či řešením přetížení, bolestí hlavy.

- Úlevou ve vypjatých situacích.

- Podporou přirozené sebedůvěry Vašich pracovníků (důležité u např. obchodníků, produkčních, account managerů, řídídích pracovníků, top managementu, lékařů, hasičů, policistů, advokátů, soudců, herců, učitelů,  atd.).

- Zvládáním konfliktních situací.

- Zvládáním trémy.


Těším se na shledání. 

Pro více informací nebo rezervaci napište email na petra.plutnarova@gmail.com, napište zprávu nebo volejte +420 602 681 548.

Using Format